Warning: getimagesize(/home/jungenum/domains/jungenumokykla.lt/public_html/images/Renginiai/2022/pasakų_inic.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/jungenum/domains/jungenumokykla.lt/public_html/plugins/content/social2s/social2s.php on line 1663

pasakų inic

Rugsėjo 21 – lapkričio 9 dienomis mūsų mokyklos 1 ir 3 klasės mokiniai kartu su mokytojomis Daiva Simanavičiene ir Ramute Murauskiene dalyvaus ugdymo pasakomis iniciatyvoje ,,Pasakų iššūkis 2022”. Kiekvieną dieną bus skaitomos pasakos, vaikai atliks įvairias kūrybines bei kultūrines veiklas. Trečiokai lankysis pirmokų pamokose ir padės pirmokams įveikti šį „Pasakų iššūkį“.
Kviečiame ir tėvelius prisijungti prie iniciatyvos skaitant ar sekant pasakas namuose!

Mokytojos Daiva ir Ramutė