Birželio 21 dieną mokykloje vyko mokslo metų pabaigos šventė „Lik sveika, Mokykla!“ Į šventinį renginį gausiai susirinkusius mokinius, mokytojus, tėvelius, svečius sveikino mokyklos direktorė Ramunė Staniševskė. Didelis būrys mokinių bei mokytojų už kruopštų darbą ir puikius rezultatus olimpiadose, konkursuose, varžybose buvo apdovanoti diplomais, padėkos raštais, atminimo dovanėlėmis. „Geriausio metų mokinio“ nominacija apdovanotos trys moksleivės – Gustė Grinevičiūtė (5 kl.), Kamilė Volungevičiūtė (8kl.), Kamilė Bartkutė (9 kl.). Tądien pasakyta daug gražių kalbų, linkėjimų, skambėjo iškilmingos eilės bei mokinių ansamblio „Garsų mozaika“ atliekamos dainos. Šventės metu dešimtos klasės mokiniams nuaidėjo paskutinis skambutis, simboliškai skelbiantis naujo kelio pradžią. Būtent šiems mokyklos mokiniams buvo skirtas didžiausias dėmesys, gražiausi žodžiai, linkėjimai, jiems iškilmingai įteikti Pagrindinio ugdymo pažymėjimai. Dešimtokai atsisveikino su mokykla, mokytojais ir draugais, prisimindami mokykloje patirtus įspūdžius, dėkodami mokytojams už suteiktas žinias. Mokyklą baigė 46 laidos dešimtokai. Linkime jiems gero skrydžio!

View the embedded image gallery online at:

Mokyklos inf.