Pastaruoju metu vis daugiau tėvų susiduria su mokyklinio amžiaus vaikų auklėjimo problemomis. Kodėl taip yra? Vieni tėvai mano, kad per daug vaikams nuolaidžiaujama, kiti – nežino, kaip su savo vaikais pozityviai bendrauti, susitarti dėl bendrų elgesio taisyklių. Į šiuos klausimus ieškojome atsakymų gegužės 31 dieną vykusioje paskaitoje „Pozityvūs vaikų auklėjimo metodai“. Paskaitos metu buvo pristatyti ir aptarti penki pozityvūs vaikų auklėjimo metodai, pateiktos tėvams praktinės užduotys, padėjusios pasidalinti savo vaikų auklėjimo patirtimi. Dalyvavę paskaitoje tėveliai turėjo galimybę pabendrauti tarpusavyje, įgyti daugiau žinių, reikalingų auklėjant jaunąją kartą. Paskaitą tėveliams skaitė ir diskusijas vedė mokyklos vyr. socialinė pedagogė Daiva Martimjanovienė.

Mokyklos informacija