Kasmetinis populiariosios kultūros renginys „Comic Con Baltics“ sugrįžo į Vilnių! Šiais metais renginys pirmąsyk vyko po vienu stogu su kultiniu žaidimų konventu GameOn ir truko tris dienas. Pirmoji renginio diena, gegužės 20-oji (penktadienis), buvo skirta mokiniams. Šiame renginyje, lydima klasių auklėtojų, lankėsi didelė grupė mūsų mokyklos 4-8 klasių mokinių.
Renginio metu, moksleiviai turėjo galimybę pasinerti į populiariosios kultūros pasaulį, kurį sudaro filmai, serialai, komiksai, kompiuteriniai žaidimai ir daugybė kitų pramogų, be kurių daugelis jau neįsivaizduoja savo gyvenimo. Mokiniai pamatė naujausių kino filmų pristatymus, išbandė kitokį kino potyrį virtualios realybės kino teatre, nusifotografavo prie kvapą gniaužiančių dekoracijų iš kultinių kino filmų, išbandė naujausius ir klasika tapusius žaidimus, mėgavosi didžiausiu Baltijos šalyse Cosplay konkursu, dalyvavo įvairiuose mokymuose, žaidimuose ir dirbtuvėse. Pagrindinė renginio kalba buvo anglų, tad mokiniams teko puiki galimvbė pritaikyti anglų kalbos žinias praktikoje. Renginys paliko neišdildomų įspūdžių. Lauksime kitų susitikimų!

8 klasės auklėtoja Nijolė Bendaravičiūtė