Paskelbti 2022 metų Respublikinio bendrojo ugdymo mokyklų 9-10 klasių mokinių etikos konkurso rezultatai. Mūsų mokyklos 9 klasės mokinė Kamilė Bartkutė tapo šio konkurso II-os vietos laimėtoja, o devintokė Gustė Zeikutė laimėjo III – iąją vietą! Šauniai šiame konkurse pasirodė ir devintokė Eurika Mičiulytė. Labai džiugu, kad mūsų maža mokykla įveikė garsias Lietuvos gimnazijas, licėjus ir viename konkurse pelnė net dvi prizines vietas! Sveikiname laimėtojas!!!

Respublikinis etikos konkursas 9-10 klasių mokiniams organizuojamas kiekvienais metais. Šiame konkurse Kamilė, Gustė bei Eurika savo jėgas išbandė pirmą kartą. Ruoštis konkursui mokinėms padėjo vyr. etikos mokytoja Nijolė Bendaravičiūtė.
Pasitikėjimas savimi, kruopštus darbas, atsakomybė, ryžtas ir nusiteikimas padėjo pasiekti aukštų rezultatų. Šiais metais konkurso komisijos vertinimui buvo pateikti net 99 darbai. Minčių originalumas, jų gilumas, filosofinis žvilgsnis į problemą, gebėjimas perteikti savo esybę jausminėje gamoje, gebėjimas interpretuoti analizuojamas problemas pasitelkiant gyvenimiškus pavyzdžius ir lėmė puikius komisijos narių atsiliepimus ir aukštus mūsų mokinių įvertinimus.
Tad, Kamilei, Gustei ir Eurikai linkiu ir ateityje domėtis filosofija, etika bei toliau, dalyvaujant respublikiniuose konkursuose, skinti laurus! Ačiū ir sėkmės Jums, mergaitės!et

Vyr. etikos mokytoja Nijolė Bendaravičiūtė