Vasario – kovo mėnesį II klasėje buvo vykdoma skaitymo iniciatyva “Ir mano mamytė, tėvelis…skaitė šią knygą”. Mokinių tėveliams, seneliams, broliukams arba tik vienam iš jų reikėjo kartu su 2 klasės mokiniu (-e) perskaityti tą pačią knygą ir ją pristatyti klasiokams. Knyga galėjo būti iš tėvų, senelių vaikystės arba dabartinė. Prie šios skaitymo iniciatyvos labai geranoriškai prisidėjo mūsų mokyklos bibliotekininkė Lina Kleizienė. Ji patarė vaikams, jų mamytėms, kokią knygą skaityti. Parinko po kelis vienodus egzempliorius knygų 2 klasėje vykdomai iniciatyvai. Baigę skaityti vaikai ir šeimos nariai, kurie drauge skaitė knygas, pildė vienodas anketas. Per užklasinio skaitymo pamoką antrokai dalijosi įspūdžiais apie patirtis iš iniciatyvos; pristatinėjo perskaitytas knygas.
Po kiekvieno mokinuko pasisakymo klasiokai aktyviai klausinėjo pranešėjus. O tai reiśkia , kad buvo įdomu, gera skaityti ne vienam.
Neįmanoma išskirti, išrinkti kas pristatė savo bendrai skaitytas knygas geriau, įdomiau. Buvo nepaprastai įdomu ir naudinga.
Tariu nuoširdų ačiū iniciatyvos partnerei – bibliotekininkei Linai Kleizienei ir savo mokinių tėveliams, broliukams, sesutėms.

2 klasės mokytoja Ramutė Murauskienė