Kovo 23 dieną mokyklos technologijų kabinete vyko netradicinė pamoka pirmos klasės mokiniams. Šiame kabinete nuolat girdisi keisti garsai, vyksta kažkas neįprasto. Tuo susidomėjo mokinukai. Labai jiems norėjosi pamatyti, kas slepiasi už šio kabineto uždarų durų. Vaikams duris atvėrė ir pakvietė į netradicinę pamoką vyr. technologijų mokytojas G. Kazlauskas. Pirmokai čia išvydo tikrąsias dirbtuves. Technologijų mokytojas mokiniams pristatė vyresniųjų mokinių pagamintus medžio dirbinius: medinius žaisliukus, arkliukus, inkilus ir kt. Paaiškino, kad medis apdirbamas įvairių rūšių įrankiais, peiliais, kaltais, pjūklais, o naudojama mediena turi būti patvari, lengvai apdirbama, vientisa. Mokiniai taip pat išbandė medžio pjaustymo meną. Jie panoro pagaminti inkilėlį paukšteliams. Vaikai kruopščiai pjaustė medį, kalė, klijavo. Mokinukams buvo puiki proga išbandyti save ir įvertinti savo galimybes. Na, o pagamintą inkilėlį įkėlė į medį prie mokyklos, kuris taps naujaisiais paukštelių namais.

View the embedded image gallery online at:

D. Kazlauskienė
pradinių klasių mokytoja metodininkė