Kovo 22 dieną devintos ir dešimtos klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje ekonomikos ir verslumo pamokoje. Swedbank AB pardavimų grupės vadybininkė Laura Vosylienė mokiniams pravedė finansinio raštingumo paskaitą apie pinigus, taupymą bei skolinimąsi, asmeninių savybių ugdymą(si). Paskaitos metu buvo diskutuojama, kaip taupyti pinigus ir protingai juos išleisti. Juk finansiškai raštingas žmogus nebūtinai turi būti protingas ar turtingas. Finansiškai raštingas tas, kuris moka elgtis su pinigais, nebijo prisiimti atsakomybės už savo sprendimus, neleidžia emocijoms užgožti proto ir žino, kaip pasiekti savo finansinius tikslus. Pardavimų vadybininkė Laura mokinius supažindino su Swedbanko Jaunimo programa.
Išklausę paskaitą, mokiniai pasitikrino įgytas žinias viktorinoje „Proto mūšis“. Buvo labai smagu naudojantis išmaniaisiais telefonais ir internetiniu įrankiu Kahoot varžytis ir pateikus atsakymus stebėti asmeninius įvertinimus bei užimamą vietą.
Mokiniai dėkingi vadybininkei Laurai už patobulintą finansinio raštingumo kompetenciją, informaciją, įgytas žinias ir įdomiai pravestą pamoką.

Daiva Kazlauskienė,
Ekonomikos ir verslumo mokytoja