Mokinių taryba su vadove Ramute Murauskiene pakvietė mokyklos bendruomenę į tradicinę Užgavėnių šventę. Užgavėnių persirengėliai žiemos palydų švęsti rinkosi mokyklos kieme. Čia buvo galima sutikti įvairių personažų: čigonėlių ir žydų, raganų ir velniukų, daktarų ir ubagėlių bei įvairiausių žvėrelių... Vieni šoko trankią polką, kiti ėjo ratelio, treti savo vikrumą bei sumanumą išbandė įvairiose rungtyse, varžytuvėse, liaudiškuose žaidimuose. Šventės šeimininkai visus vaišino karšta arbata, blynais, dešrelėmis bei kvietė stebėti Lašininio ir Kanapinio dvikovos. Varydami žiemą iš kiemo, persirengėliai sudegino Morę ir atsisveikino su žiema šaukdami: „Žiema, žiema, bėk iš kiemo!“. Buvo smagu visai bendruomenei prisiminti Užgavėnių tradicijas, senuosius papročius ir žaidimus!

Mokytoja Ilona Bendaravičiūtė