Kovo 4 dieną 1 klasėje vyko integruota lietuvių kalbos ir šokio pamoka „Linksmosios raidės“ kartu su šokio mokytoja L. Danauskaite. Pamokos tikslas – įtvirtinti išmoktą ir išpuoselėtą lietuvių raidžių abėcėlę. Rezultatas – laimingas, kuriantis, atviras, žaidžiantis meną vaikas. Mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose. Dailyraščiu rašė lietuvių kalbos abėcėlės raides interaktyvioje lentoje. Žaidė žaidimą „Atspėk raidę“. Pagal užuominą atpažintą raidę kūrybiškai išreiškė judesiu, kūno kalba. Mokiniai stebino išradingumu kartu ir po vieną vaizduodami raides. Juk kiekviena raidė – vis kita istorija: viena tvirtai į žemę įsirėmusi, kita išsipūtusi, trečia plačioje erdvėje nedrąsiai susirangiusi, ketvirta kampe bandanti išsilaikyti ant vienos kojos... Pasirodo, kad taip smagu ne tik žaisti, bet ir mokytis. Iš raidelių vaikai dėliojo pačius svarbiausius žodelius: mama, Lietuva, mokykla, ačiū, knyga. Pirmaklasiai kruopščiai spalvino ir puošė savo vardo raidę. Buvo surengta meniškai atliktų darbų parodėlė. Pamoka pralėkė produktyviai, smagiai ir nepastebimai Mokiniai džiaugėsi, kad jau išmoko visas abėcėlės raides ir jau gali patirti skaitymo džiaugsmą.. Visi patyrė daug smagių akimirkų.

View the embedded image gallery online at:

Pirmos klasės mokytoja Daiva Kazlauskienė