Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro (LMNŠC) darbuotojai organizavo nuotolinių gamtos pamokų ciklą „Pažinimo voratinklis“. Turbūt daug kam kils klausimas, kodėl būtent toks pavadinimas? Jis reiškia tai, jog tinklas įtraukia mokslininkus, kurie tampa žinių perdavimo tiltais.
Pirmokai ir ketvirtokai dalyvavo 2 nuotolinėse pamokose. Sausio 13 d. pamokoje „Keisčiausi pasaulio paukščiai“ mokiniai sužinojo, kokios išvaizdos yra paukščiai, kaip jie juda, maitinasi, ar visi paukščiai geba skraidyti, sukti lizdus, prie kokio paukščio geriau nesiartinti, koks paukštis mažiausias pasaulyje.
Sausio 22 d. pamokoje „Paslaptingieji gelmių monstrai“ susipažino su pasaulio vandenynais, jų paslaptingais gyventojais, su giliausia Ramiojo vandenyno vieta – beveik 11 km gylio Marianų įduba, joje gyvenančiais organizmais.
Kiekvienos pamokos pabaigoje lektoriai pateikė įdomių užduočių, kurias mokiniai turėjo atlikti. Šios pamokos vaikams buvo įdomios ir naudingos. Gamta – visų mūsų namai, todėl nepaprastai svarbu gerai ją pažinti.

Pradinių klasių mokytoja D.Simanavičienė