Sausio 13 – osios rytą mokyklos bendruomenė, pasipuošusi neužmirštuolių žiedeliais, dalyvavo minėjime „Atmintis gyva, nes liudija.“ Minėjimo metu buvo uždegtos žvakutės, prisiminti ir pagerbti žuvusieji už Lietuvos laisvę; rodyta filmuota medžiaga apie 1991 – ųjų metų sausio įvykius prie Vilniaus televizijos bokšto ir Seimo rūmų. Skambant muzikai (mokytoja S. Valaitienė), mokiniai deklamavo eiles apie laisvę, nepriklausomybę, vienybę, Lietuvą. Mokinės Gustė Grinevičiūtė ir Rugilė Adamavičiūtė skambino kanklėmis, o vyresniųjų klasių moksleiviai skaitė pradinių klasių mokiniams Vytauto V. Landsbergio pasaką „Sausio sniegenos.“ Pasibaigus iškilmingam minėjimui, mokyklos kieme vaikai papuošė medelį neužmirštuolių žiedais.

Mokinių tarybos inf.