Spalio mėnesį Jungėnų pagrindinėje mokykloje toliau tęsiamas sveikatos projektas „Augu sveikas,“ finansuojamas Kalvarijos savivaldybės lėšomis.

Spalio 14 d. Jungėnų pagrindinės mokyklos stadione vyko 1- 6 klasių mokinių rudens krosas  „Sveikas, rudenėli“. 56 moksleiviai varžėsi dėl 6 medalių komplektų.

Pirmąsias vietas iškovojo: Viltė Vinčiauskaitė ir Grantas Varnelis (2 klasė), Viktorija Tamošiūnaitė ir Nojus Brokas (4 klasė), penktokė Kamilė Koregina ir šeštokas Danielius Djačenko.

Antrąsias vietas iškovojo: Greta Juodaugaitė ir Brainas Petruškevičius (2 klasė), Ugnė Zinkevičiūtė (4 klasė) ir Nojus Minevičius (3 klasė), Ieva Staugaitytė (5 klasė)  ir Justas Kilinskas (6 klasė).

Trečiąsias vietas iškovojo: Austėja Vasiliauskaitė ir Emilis Stanisevičius (1 klasė), Ligita Rucevičiūtė (3 klasė), Justas Janušauskas (4 klasė) bei penktokas Alius Šimonis. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais.

View the embedded image gallery online at:

Socialinė pedagogė     Daiva Martimjanovienė