Gruodžio 20-23 d. ketvirtoje klasėje karaliavo Šv. Kalėdų nuotaika. Vaikai labai laukė gražiausių metų švenčių, todėl visas pamokas ir užduotis bandė sieti su Šv. Kalėdomis. Pamokų metu mokiniai prisiminė Kalėdų tradicijas ir papročius, supažindino draugus su kitų šalių papročiais ir tradicijomis švenčiant šias šventes, aktyviai dalyvavo „Quizizz“ viktorinoje bei demonstravo savo kūrybiškumą ir kompiuterinį raštingumą, kurdami kalėdinius sveikinimus, gamino kalėdines eglutes, dekoravo kojines, kepė sausainius, liejo žvakes. O paskutinė 2021-ųjų metų mokslo diena buvo tarsi atlygis vaikams už sunkų darbą. Mokiniai keitėsi dovanėlėmis bei apsilankė Kankorėžių miške, kur susitiko su Kalėdų Seneliu. Ši diena visiems buvo įsimintina ir įspūdinga, nes kiekvienas vaikas jautėsi reikalingas ir laimingas. Visi grįžome sušildyti Kalėdų dvasios ir puikios šventinės nuotaikos.

Pradinių klasių mokytoja D.Simanavičienė