Spalio 11 – gruodžio 3 dienomis mūsų mokyklos 1 ir 4 klasių mokiniai dalyvavo nacionaliniame matematikos konkurse „Matematikos ekspertas“. Konkursą organizuoja Suomijos mokomųjų žaidimų kompanija 10monkeys.com. Tai - puikus būdas motyvuoti vaikus mokytis matematikos, kartu su linksmosiomis beždžionėlėmis! Konkurso tikslas – skatinti vaikus ne tik mokytis matematikos, bet ir naudotis skaitmeninėmis technologijomis pradinėse klasėse ir žinoma, pasilinksminti! Šiame konkurse svarbiausia yra entuziazmas. Užduotys yra įvairaus sunkumo, todėl vaikai gali jas pasirinkti pagal savo gebėjimus. Mokytojoms nereikia taisyti užduočių, nes tai atlieka linksmosios konkurso beždžionėlės.

Klasės varžėsi dvejose kategorijose, siekdamos laimėti savaitinius prizus. Pirma kategorija – Mažieji Beždžioniukai (1-2 kl.), o antroji – Jaunieji Beždžioniukai (3-4 kl.). 10Monkeys Math World programa mokiniai naudojosi personaliniuose, nešiojamuosiuose kompiuteriuose, planšetėse bei interaktyvioje klasės lentoje. Pirmos klasės mokiniai tapo dviejų savaitinių prizų laimėtojais, ketvirtaklasiai vienos savaitės laimėtojais. Abiejų klasių mokiniai buvo labai aktyvūs ir savo kategorijose pateko į finalinį dešimtuką! Pirmokai laimėjo 5 vietą. Ketvirtos klasės mokiniai užėmė 3 vietą ir laimėjo vieneriems metams matematikos mokymosi programos licenciją mokyklai. Laimėjimas atvėrė galimybę visiems mūsų mokyklos pradinukams tobulinti savo matematinius gebėjimus sprendžiant "10 beždžioniukų" užduotis.
Mes, mokytojos, džiaugiamės ir didžiuojamės savo mokiniais.

Pradinių klasių mokytojos Daiva Kazlauskienė ir Daiva Simanavičienė