Lapkričio 16 d. antros ir trečios klasės mokiniai aplankė Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Jono Basanavičiaus tėviškę ir dalyvavo edukacinėje pamokoje „Keptuvėj čirška, burnoj tirpsta…“
Visi mokiniai buvo savarankiškai pasiruošę apie šią iškilią asmenybę papasakoti pagal iš anksto, individualiai kiekvienam, paruoštą klausimą. Viena yra pasakoti klasės aplinkoje, o kita pasakoti atsistojus po didžiuliu sodybos kiemo ąžuolu... Bet...Pavyko.
Na, o pakalbėjus, pasitarus atėjo ir pietų laikas. Vaikai buvo pakviesti į stubą kepti blynų iš razavų miltų (1 kartą maltų) ir sužinoti apie grūdo kelią iki mūsų stalo, pačiupinėti IXX amžiaus buities rakandus. Sužinojome, iš ko maišomas blendinys ir ką simbolizuoja blynas. Didelėje keptuvėje buvo kepami blynai ir ragaujami su įvairiais dažiniais. Siūlome ir Jums paragauti.

Mokytoja R. Murauskienė ir J. Sinkevičienė