Lapkričio 15 d. ketvirtokai lankėsi Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Mokinius pasitiko šios įstaigos darbuotojai Brigita ir Saulius, kurie supažindino su bibliotekos erdvėmis, pakvietė sudalyvauti edukaciniame užsiėmime „Piešiame su smėliu“ ir išbandyti įvairias technologijas, esančias interaktyvioje erdvėje. Mokiniai patys tyrinėjo paslaptingas bibliotekos lentynas, paveiksle ieškojo pasislėpusių knygų veikėjų, išbandė piešimo smėliu techniką bei virtualios realybės akinius, domėjosi, kaip spausdinami suvenyrai 3 D spausdintuvu, tveriami ir programuojami robotai. Valandėlė bibliotekoje, kūrybiškai leidžiant laiką, prabėgo labai greitai. Tikiuosi, kad taip smagiai prasidėjusi draugystė su knygos namais – biblioteka – nesibaigs šiuo susitikimu ir vaikai sugrįš dar ne kartą.

Pradinių klasių mokytoja D.Simanavičienė