Artėjant Helovinui, spalio 25 - 29 dienomis, 5 kl. mokiniams vestos netradicinės integruotos anglų kalbos, lietuvių kalbos, gamtos pažinimo, technologijų pamokos „Oi, koks storas tas moliūgas kaip bajoras!“ Visą savaitę mokiniai dirbo, plušo stengdamiesi daugiau sužinoti apie Helovino šventę, sparčiai populiarėjančią Lietuvoje. Anglų kalbos pamokose penktokai išmoko papasakoti, kaip atsirado Helovinas, kokie šios šventės papročiai, simboliai bei padainuoti dainelę apie moliūgus. Lietuvių kalbos pamokose vaikai paruošė žaismingą interviu apie žodžio „Helovinas“ kilmę, reikšmę, rašybą. Mokiniai išmoko raiškiai deklamuoti eilėraštį „Kaip auga moliūgai“ bei paruošė nuotaikingą vaidinimą „Istorija apie keliautoją, drakoną ir moliūgą“.Su gamtos mokytoja pasitaręs, 5 klasės mokinys Gabrielius Adamavičius skaitė pranešimą apie arbūzų auginimą. Gabrieliui pasiruošti padėjo mama. Technologijų pamokose mokiniai kalbėjo apie moliūgo naudą sveikatai, sužinojo įvairių receptų, kepė moliūgų keksiukus. Norėdami pasidžiaugti įgytomis žiniomis, 5 kl. mokiniai į baigiamąją pamoką pakvietė pradinių klasių mokinius ir jų mokytojas. Integruotų pamokų savaitė baigėsi nedideliu, bet smagiu renginiu.

Mokytoja Ilona Bendaravičiūtė