Paskutinę mokslo metų dieną penktos klasės mokiniai su klasės auklėtoja vyko į Kalvarijos savivaldybėje Trakėnų kaime įsikūrusį zooparką. Edukacinės išvykos metu mokiniai apžiūrėjo paukščius, beždžiones, tigrus, liūtus ir kitus egzotinius gyvūnus. Skaitė informacines lenteles, kuriose sudėti patys svarbiausi, įsimintiniausi ir netikėčiausi faktai apie zooparko gyventojus. Vaikai aplankė dinozaurų parką ir turėjo galimybę nusikelti į mezojojaus erą prieš 230 milijonų metų, pajusti stingdančią baimę, kai nedrąsius žingsnius lydi riaumojančių dinozaurų garsai. Smagiai ir turiningai praleidę laiką, atsigaivinę ledais ir šaltaisiais gėrimais, palinkėję vieni kitiems turiningų atostogų, atsisveikinome iki rugsėjo 1-osios.

Klasės auklėtoja Daiva Martimjanovienė