Gegužės 5 dieną 9 klasės mokiniai buvo pakviesti dalyvauti sveikatos stiprinimo mokymuose, kuriuos organizavo Marijampolės Visuomenės sveikatos biuras. Mokiniams paskaitą skaitė lektorius A. Šabajevas. Paskaitoje daug kalbėta apie sveikatos saugojimo būdus, sveikos mitybos bei fizinio aktyvumo būtinybę. Taip pat kalbėta apie žalingus įpročius, dietų laikymąsi ir įvairių papildų vartojimą, jų žalą paauglio organizmui. Klausydamiesi paskaitos mokiniai sužinojo, kokie maisto produktai naudingi sveikatai, išmoko apskaičiuoti suvartoto cukraus kiekį, išsiaiškino, kad taisyklinga mityba padeda išvengti kai kurių lėtinių susirgimų. Vėliau mokiniai dalyvavo viktorinoje, kurioje galėjo pasitikrinti įgytas žinias. Mokiniams šie mokymai buvo ne tik įdomūs, bet ir naudingi, nes gavo daug vertingos informacijos apie sveikos gyvensenos ir mitybos principus, lemiančius gerą sveikatą.

9 klasės mokinys Gustas Brusokas