Pavasaris – vienas iš metų laikų, kai mus džiugina vis aukščiau kylanti saulutė, žaliuojantys medžiai, žydinčios pirmosios gėlės bei ilgėjančios dienos. Nors labiausiai laukiama pavasario šventė yra Velykos, vaikai laukia ne mažiau nuotaikingos šventės – Atvelykio, kuri liaudyje vadinama Velykėlėmis. Velykėlės yra švenčiamos pirmąjį sekmadienį po Velykų. Šios šventės svarbiausias simbolis taip pat yra kiaušinis, kuris siejamas su atgimimu, nauja gyvybe. Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ organizavo jau tradicija tapusį „Vaikų Velykėlių“ (Atvelykio) konkursą, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos pradinukai. Mokiniai, prisiminę kiaušinių marginimo tradicijas, sukūrė Didįjį margutį, kuris bus publikuojamas Labdaros ir paramos fondo socialiniuose tinkluose. Taip pat klausėsi pasakos apie Velykų kiškį, žaidė linksmus žaidimus, rideno margučius.

View the embedded image gallery online at:

Pradinių klasių mokytoja D.Simanavičienė