4 klasės mokiniai, dalyvaudami šių metų Lietuvių kalbos dienų renginiuose, atrado save kaip sumanų skaitytoją. Ketvirtokai žino apie skaitymo svarbą, apie tai, kad iki ketvirtos klasės mokėsi skaityti, o ketvirtoje jau mokosi skaitydami. Mokiniai savarankiškai pasirinko ir skaitė knygas. Skaitydami rinko informaciją apie pagrindinį kūrinio veikėją. Užrašė jo vardą ir kaip veikėjas knygoje vadinamas dar kitaip. Rado vaizdingą išvaizdos aprašymą. Suradę poelgių ar veiksmų aprašymus, atskleidė svarbiausias veikėjo charakterio savybes. Tas savybes apibūdino lietuviškais būdvardžiais. Na, o knygos pristatymui pasirinko netradicinį būdą. Saulėtą pavasario popietę vaikai rašė laiškus klasės draugams. Laiškuose pristatė perskaitytą knygą, įvardijo jos temą, apibūdino veikėjus, supažindino su knygos autoriumi. Rekomendavo draugams taip pat perskaityti jam patikusią knygą.

4 klasės mokytoja metodininkė Daiva Kazlauskienė