Vasario 22 d. susirinkę į pamokas pirmokai 100-ąjį kartą ištarė vienas kitam labas rytas. Nuo Rugsėjo 1-osios šventės 100 dienelių ėjo, praėjo, skaičiai rikiavosi, raidės byrėjo - per šį laikotarpį pirmokai puikiai susipažino su mokykline veikla, daug išmoko. Šimtadienio proga vyko netradicinės pamokos ir veiklos.

Visi vaikai pasipuošė pasigamintais šimtadienio ženkleliais. Mokiniai ir mokytoja parašė po 10 gražiausių žodžių ir surinko jų visą 100. Atidumo prireikė atliekant užduotį „Išbraukymai. Surask klasės draugų vardus“. Nei mokiniams, nei jų mamytėms išmonės nepritrūko dėliojant skaičių 100 iš pasirinktų elementų.

Aptarę atliktas užduotis, pirmokai džiaugėsi 100-to dienų mokymosi pasiekimais, pasižadėjo ir ateity stropiai mokytis, daryti tik gerus darbus, daug šypsotis, kasdien būti vis geresni. Sėkmės pirmokams, skaičiuojantiems mokslo dieneles!

1 klasės mokytoja N.Kupstaitienė