Sausio 13-ąją minėjome atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30-metį. Šiemet Laisvės gynėjų diena kitokia, bet neužmiršta. Lietuvos Respublikos Seimo narės Irenos Haase vardu buvo skelbiamas konkursas „Laisvės karta sako jiems AČIŪ“. Ji kvietė moksleivius piešti piešinius, kurti eiles ir kitokių žanrų literatūros kūrinius Laisvės gynėjų dienos tema. 4 klasės mokiniai aktyviai piešė piešinius. Konkursui savo darbą pateikė Gustė Grinevičiūtė.

LR Seimo narė Irena Haase FB visus konkurso dalyvius pasveikino ir padėkojo: „Sveikiname visus konkurso dalyvius. Visi Jūsų darbai yra nuostabūs, šilti ir svarbiausia – turi labai gilią prasmę. Laisvės suvokimo vaizdavimui pasitelktas kūrybiškumas suteikia neišmatuojamo dydžio viltį, kad kasdien, kiekvieną minutę ir akimirką, Jūs, mieli konkurso dalyviai, esate ir būsite pasiruošę ją išsaugoti bei perduoti ateities kartoms. Ačiū Jums visiems už tai“. Kiekvienas konkurso dalyvis elektroniniu paštu gavo padėkos raštą.

Gustė, piešdama ir vaizduodama istorinius įvykius, vykusius 1991 m. sausio 13 d., garsino mūsų mokyklos vardą. Savo sukurtais darbais skelbė, kokia mums svarbi Lietuvos Laisvė.

Mokytoja metodininkė Daiva Kazlauskienė