Lapkričio 16-oji Tarptautinė tolerancijos diena, kurią mūsų mokyklos bendruomenė kasmet mini ir aktyviai palaiko visas pilietines iniciatyvas. 2020 metų Tolerancijos dienos idėja –dėlionė. Dėlionės tema reiškia detales, kurias sujungus į vieną visumą gauname piešinį ar paveikslėlį tam tikra tema. Mūsų mokyklos bendruomenė – kaip dėlionė, sudaryta iš skirtingų žmonių pagal amžių, lytį, socialinę padėtį, išsilavinimą, pažiūras, pomėgius, gyvenimo būdą... Įgyvendinant idėją buvo puiki proga aptarti su mokiniais: ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar tolerancija vyrauja vienas kito atžvilgiu, kokių netolerancijos ar tolerancijos pavyzdžių mokiniai gali pateikti. Svarbiausias dalykas, į kurį mokiniai kurdami dėlionę turėjo atkreipti dėmesį – turinys, t.y. piešinio, vaizdo tema, kuri atspindi tolerancijos temą. Pradinių klasių mokiniai gražiai įgyvendino idėją.

Kviečiame žiūrėti fotoreportažą.

Socialinė pedagogė Daiva Martimjanovienė