„Geros knygos yra tos, kurias vaikai skaito vakare pasislėpę nuo tėvų ir neina miegoti, o ne tos, kurios migdo“, - įsitikinęs populiarus vaikiškų knygelių autorius, dailininkas iliustratorius Dainius Šukys, kuris lankėsi mūsų mokykloje rugsėjo 18 dieną. Jis pradinukams vedė kūrybiškumo pamoką. Rašytojas pristatė savo išleistas knygeles, papasakojo, kaip gimsta personažai, istorijos, iliustracijos. Mokiniai vartė spalvingas autoriaus knygas „Buliaus kalnas, „Blynų slibinas“, „Skaniausias vaikas“, „Trys paršiukai, Spirabyra ir sugižęs pienas“. Edukacinio užsiėmimo metu autorius, naudodamas įvairius simbolius, kartu su mokiniais kūrė žaismingas istorijas. Taip pat mokiniai klausė pasakos apie katinėlį, kurią rašytojas sekė ir iškart iliustravo lentoje. Autorius kvietė vaikus kuo daugiau skaityti ir nebijoti sukurti savų istorijų.

Pradinių klasių mokytoja D.Simanavičienė