Birželio 5 d. ketvirtokams vyko netradicinė paskutinė pamoka. Kartu su vaikais pamokoje dalyvavo ir jų tėveliai. Akyse susimąstymas ir tikras džiaugsmas, kad augame visi kartu, dalindamiesi meile ir gerumu, kantrybe ir viltimis, gyvenimo patirtimi ir tikėjimu, kad rytoj bus viskas gerai ir geriau.

Direktorės pavaduotoja, einanti direktoriaus pareigas, Nijolė Babeckienė įteikė mokiniams pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimus, padėkos raštus.

Pamoka baigėsi  pozavimu nuotraukai prie pirmoje klasėje pasodinto medelio, kuris  visada primins ugdytiniams  apie pradinėse klasėse prabėgusią nerūpestingą vaikystę, supainiotas raideles ir iškrėstas išdaigas.

- Jūs išeinate. O aš pasilieku su šiltais prisiminimais apie Jus. Su Jumis buvo malonu ir gera bendrauti!

4 klasės mokytoja N.Kupstaitienė.