Penktadienį, sausio 24 d., Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinės mokyklos mokinių laukė staigmena. Vietoj įprastų pamokų su mokytojais, vaikams pamokas vedė jų tėveliai. Jau tradicija tapęs renginys mokyklos bendruomenei labai svarbus. Jo metu tėvai dalinasi gerąja patirtimi, užmezga glaudesnius ryšius su mokyklos bendruomene, turi galimybę geriau pažinti mokytojo profesiją.

Renginį organizavo mokyklos tėvų aktyvas. Mokyklos administraciją šiandieną pavadavo mokyklos aktyvo pirmininko pavaduotoja Laura Pauliukonienė, dirbusi pavaduotoja ugdymui, o direktorės pareigas vykdė mokyklos tarybos pirmininkė Ineta Liškauskienė.

Mokyklos administracija dėkoja visiems 1-10 klasių mokinių tėveliams, prisidėjusiems prie gražios iniciatyvos!