Sausio 13 dieną 4 klasės mokiniams vyko atvira integruota anglų kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka „Saulės sistema,“ kurią vedė anglų kalbos vyresnioji mokytoja Ramunė Staniševskė ir pradinių klasių mokytoja metodininkė Nijolė Kupstaitienė. Pamokoje taikyti aktyvūs ugdymo(si) metodai padėjo mokiniams ne tik pakartoti tai, kas jau išmokta, bet ir įgyti naujų žinių. Moksleiviai turėjo galimybę rinktis įvairių lygių užduotis. Vaikai, dirbdami grupelėse, noriai bendradarbiavo, ieškodami sprendimų konsultavosi su mokytojomis, stengėsi kiekvieną darbelį atlikti ir pristatyti kūrybiškai, originaliai. Moksleiviai anglų kalba pristatė Saulės sistemos planetas, pakartojo būdvardžių laipsniavimą, atliko testą, o aiškindami, kaip dieną pakeičia naktis, kodėl keičiasi metų laikai, vaidino. Naudodamiesi Saulės sistemos maketu, ketvirtokai apibendrino skyrių „Mūsų planeta - Žemė.“

Mokytoja Ilona Bendaravičiūtė