2019 metų lapkričio mėnesį LEMA (Lietuvos etikos mokytojų asociacija) organizavo etikos konkursą 7-8 klasių mokiniams „Šalia tavęs – kitas žmogus“. Mūsų mokyklai šiame konkurse atstovavo trys septintokai: Enrika Enzelaitytė, Danius Liaudanskis ir Viktorija Tamošiūnaitė. Konkursui mokinius skatino ir ruošė vyr. etikos mokytoja Nijolė Bendaravičiūtė. Mokiniams buvo pateiktos 22 užduotys, tad veikti tikrai buvo ką, kadangi užduotims atlikti buvo skirta vos viena savaitė laiko. Užduotys labai įvairios: mokiniams reikėjo argumentuotai atsakyti į klausimus, susijusius su moralinėmis nuostatomis, išanalizuoti žymių filosofų, rašytojų mintis, pakomentuoti situacijas ir argumentuotai išsakyti savo nuomonę iš moralinės pozicijos. Konkurso rezultatai nenuvylė! Mes turime kuo džiaugtis ir didžiuotis! Respublikinio 7-8 klasių mokinių etikos konkurso „Šalia tavęs – kitas žmogus“ nugalėtoja ir I-os vietos laimėtoja tapo Enrika Enzelaitytė! Ji surinko didžiausią balų skaičių ir nurungė visus kitus konkurso dalyvius! Šiame konkurse dalyvavo 100 mokinių iš 37 Lietuvos mokyklų. Mūsų mokyklai – tai didžiulis laimėjimas! Didžiuojamės Enrika ir nuoširdžiai ją sveikiname! Jos pasiekimas parodė, kad pasiruošimas priimti iššūkius, užsispyrimas, valia visada veda tikslo link.

Sveikiname ir Viktoriją Tamošiūnaitę bei Danių Liaudanskį! Viktorijos rezultatas bendroje suvestinėje taip pat yra labai aukštas – ji užėmė šeštąją vietą, o Danius liko penkioliktas. Respublikos mastu tarp 100 mokinių, tai puikūs pasiekimai! Linkime mokiniams sėkmės mokantis etikos!

Vyr. etikos mokytoja Nijolė Bendaravičiūtė