Gruodžio 17 dieną septintos klasės mokiniams vyko integruotos lietuvių kalbos, matematikos, informacinių technologijų bei geografijos pamokos „Žiemos švenčių papročiai, tradicijos Lietuvoje. Švenčių biudžetas.“ Pamokose moksleiviai sprendė matematikos užduotis, dirbo su įvairaus pobūdžio tekstais, pristatė savarankiškai rinktą informaciją apie advento laikotarpį, Šv. Kūčių ir Kalėdų tradicijas, papročius Lietuvoje. Integruotose pamokose mokiniai ne tik įgijo naujų žinių, bet patobulino komunikavimo, pažinimo, kūrybingumo bei mokėjimo mokytis kompetencijas.  Integruotas pamokas organizavo matematikos vyr. mokytoja Roma Berteškienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Ilona Bendaravičiūtė, geografijos mokytoja metodininkė Gražvyda Valaitytė, IT vyr. mokytoja Renata Jarimavičienė.

Mokytoja Ilona Bendaravičiūtė