Sveikas vaikas – tai visų tėvų svajonė ir mokytojų tikslas. Ar vaikas toks užaugs, priklauso nuo suaugusiųjų – kokias sąlygas vaikui augti ir vystytis jie sudarys. Vaiko organizmą labai stipriai veikia gyvenimo būdas ir aplinka, kurioje auga.

Jungėnų pagrindinėje mokykloje gruodžio 4 d. vyko šeimos šventė „Fizinis aktyvumas ir sveika mityba“. Renginio metu visi dalyviai judėjo „Zumbos“ ritmu. Sportuodami pagal „Zumbą“ stiprinome širdies ir viso kūno raumenų tonusą, sumažinome įtampą, skatinome savo smegenis mokytis ir koordinuoti naujus judesius. Po smagios ir atpalaiduojančios treniruotės visų dalyvių laukė vaišės, pagamintos iš sveiko maisto. Prisiminę sveiko maisto piramidę, pažadėjome kuo mažiau piktnaudžiauti nesveiku maistu. Mūsų skrandžiai – ne šiukšlių dėžės, kad mestume į jį viską, kas papuola.

Veiklos vykdomos Kalvarijos sav. Visuomenės sveikatos rėmimo programos „Sveikas vaikas“ lėšomis.

Vyresnioji socialinė pedagogė Daiva Martimjanovienė