Nuo spalio mėnesio, projekto „Sveikas vaikas“ metu, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinėje mokykloje buvo organizuojamos judriosios pertraukos, kurių metu pradinukai sportavo, šoko ir žaidė kūrybinius žaidimus. Vaikų poreikis judėti yra didžiulis, o kasdienybėje jis dar aktualesnis. Vaikui kasdien reikia 2–3 val. aktyvaus judėjimo tam, kad būtų užtikrintas sėkmingas viso kūno ir jo funkcijų vystymasis. Augančiam žmogui reikia daugiau judėjimo savo kūno sveikatai kurti nei suaugusiajam. Judėdamas vaikas išsikelia užduotį, pats ją įveikia, patirdamas džiaugsmą ir kaupdamas patirtį. Kuo vaiko patirtis turtingesnė, tuo tvirtesnis pagrindas jo tolimesniam augimui.

Veiklos vykdomos Kalvarijos sav. Visuomenės sveikatos rėmimo programos lėšomis.

Vyresnioji socialinė pedagogė Daiva Martimjanovienė