Rugsėjo 30 d. – spalio 27 d. 2 ir 3 klasių mokiniai dalyvavo sveikatingumo projekte „Olimpinis mėnuo“, kurį organizavo Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. Šis projektas jau vyksta antrus metus ir skatina pradinių klasių moksleivius nesveiką elgseną keisti į sveiką, t.y. daugiau judėti, sveikiau maitintis, daugiau patirti ir mažinti laiką prie išmaniųjų prietaisų ekranų. Projektas vyko keturias savaites ir aprėpė keturias temas – fizinį aktyvumą, sveiką mitybą, vaikų gerovę ir ekrano laiką. Mokiniai kiekvieną rytą sportavo su Ąžuolu Galinguoju, dalyvavo įvairiose veiklose, priėmė iššūkius, kuriuos siūlė Amis Kilnaširdis, Una Superbičiulė, Luka Kibirkštis. Vykdydami fizinio aktyvumo užduotis ir veiklas, nepamiršome ir Olimpinių vertybių, kurios padeda ugdyti harmoningas ir doras asmenybes, tai DRAUGYSTĖ, PAGARBA, TOBULĖJIMAS.

View the embedded image gallery online at:

Pradinių klasių mokytoja Daiva Simanavičienė