Spalio 31 d., per mokinių rudens atostogas, mokykloje organizuota pedagogų konferencija „Geros mokyklos link: problemos ir galimybės augti, keistis, tobulėti“. Į konferenciją atvyko Vilkaviškio raj. Virbalio pagrindinės mokyklos mokytojai, su kuriais draugystė užsimezgė dar praėjusiais mokslo metais. Pranešimus skaitė direktoriaus pavaduotoja ugdymui N. Babeckienė, psichologė N. Bendaravičiūtė, pradinių klasių mokytojos metodininkės D. Simanavičienė ir N. Kupstaitienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė I. Bendaravičiūtė, chemijos mokytoja ekspertė T. Radzevičienė, geografijos mokytoja metodininkė G. Valaitytė, matematikos vyresnioji mokytoja R. Berteškienė.

Po konferencijos svečiai apžiūrėjo mokomuosius kabinetus, kitas erdves. Prie kavos puodelio kolegos pasidžiaugė prasmingu bendravimu.

Mokyklos informacija