Jungėnų pagrindinės mokyklos mokiniai š.m. spalio 25 dieną mokykloje šventė Helloween‘o vakarėlį. Mokykloje šventinę nuotaiką kūrė patys mokiniai, padedami Saidros Razvickienės ir Giedrės Knyzienės. Mokyklos pirmojo aukšto fojė buvo pribarstyta rudeninę nuotaiką atspindinčių klevo lapų, antrajame aukšte surengtas tikras siaubo karnavalas: ant lubų sukabintos dekoracijos, stop juosta paženklintos „nusikaltimo“ vietos, sienas puošė daugybė vaikų rankomis karpytų šikšnosparnių. Renginį organizavo neformaliojo švietimo mokytoja Saidra Razvickienė ir dailės bei technologijų mokytoja Giedrė Knyzienė. 5-10 klasių mokiniai buvo apdovanoti saldžiais prizais ir „Kodėlčiaus“ komandos narių pasirodymu. Mokykloje su mokiniais smagiai laiką leido 5 ir 9 klasių auklėtoja Saidra Razvickienė, 6 klasės auklėtoja Nijolė Bendaravičiūtė, 7 klasės auklėtoja Ramunė Staniševskė ir 8 klasės auklėtoja Ilona Bendaravičiūtė. Tėveliai kartu su vaikais pjaustė ir į mokyklą atnešė pagrindinį šventės akcentą – moliūgą.