Rugsėjo 30 d. 1-2 klasių mokiniams vyko saugaus eismo pamokėlė. Prevencinį užsiėmimą vedė Kalvarijos PK bendruomenės pareigūnė Daiva Sinkevičienė. Jos metu mokiniai žiūrėjo filmuką, sprendė testą ir sužinojo, kaip taisyklingai pereiti gatvę, tinkamai užsidėti atšvaitus, įlipti ir išlipti iš autobuso, kad žemesnius nei 1,35 metro ūgio vaikus būtina vežti automobilinėje kėdutėje. Aiškinosi kaip svarbu laikytis kelių eismo taisyklių, kad galėtų saugiai nukeliauti į mokyklą ir saugiai grįžti į namus. Visi pirmokai gavo dovanų po spalvinimo knygelę „Susipažinkime – Lietuvos policija“.

Tikimės, kad tokios netradicinės pamokos, padės išvengti skaudžių nelaimių, kuriose nukenčia mūsų mažiausi eismo dalyviai. Dėkojame policijos pareigūnei už bendradarbiavimą.

Socialinė pedagogė Daiva Martimjanovienė