Gegužės 31 d. į mokyklą atvyko klasikinės gitaros virtuozas S. Bušma. Jis ir kompozitorius, ir pedagogas. Koncertas, kurio klausėsi mokiniai, buvo tarsi išskirtinė muzikos pamoka, skatinanti geriau įsiklausyti į ypatingą gitaros skambesį, sužadinanti jausmus, plečianti žinias apie šio instrumento istoriją, kviečianti tiesiog susikaupti  ir valandėlę pailsėti nuo pasaulio keliamo triukšmo ir išgirsti tai, ko galbūt  senokai negirdėjome – tylą, o joje švelnią gitaros melodiją.

Dauguma mokinių pirmą kartą dalyvavo tokiame koncerte ir galėjo pajusti, kad šiame technologijų amžiuje klausytis tiesioginio muzikanto grojimo yra truputį daugiau negu tai stebėti kompiuterio, telefono ar televizoriaus ekrane.

Po koncerto gitaristas sakė: „Instrumentinės muzikos fenomenas turi vieną svarbų bruožą: grodamas be įgarsinimų ir papildomų decibelų, prie kurių mokiniai yra pripratę, priverčiu klausytojus suklusti. Toks iššūkis jiems būna netikėtas. O kai pamatai nustebimo ir džiaugsmo prošvaistes pradinuko akyse, reginys atperka visas sudėtingas pastangas keliauti su klasikine muzika.“ Labai džiugu, kad menininkas pastebėjo ir kai kurių mūsų mokyklos mokinių akyse ypatingas susižavėjimo gitaros muzika prošvaistes. Tokios edukacinės pamokos - ne vien muzika, tai bendravimo priemonė, leidžianti geriau pažinti meno pasaulį ir plečianti mokinių kultūrinį akiratį.

N. Babeckienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui