Gegužės 20 d. visi pradinių klasių mokiniai sėdo į autobusą ir išrūko į Kauną. Prie Kauno pilies mus pasitiko gidės, su kuriomis klaidžiojome senamiesčio gatvelėmis, apžiūrėjome svarbius istorinius pastatus. Po ekskursijos dalyvavome edukacinėje programoje „Interaktyvus muzikos, dailės ir šokio menas mieste smalsiems vaikams“. „CurioCity" edukaciniame pramogų centre skirtingų temų erdvėse, tokiose kaip spalvų, garsų, gamtos jėgų, žmogaus kūno, emocijų pažinimo, maisto, ūkio, statybų ir dizaino ar kosmoso, mokiniai sužinojo daugybę naujų dalykų apie įvairias profesijas, juos supantį pasaulį ir save pačius.

Grįžome laimingi ir pilni įspūdžių. Kitoje aplinkoje vedamos pamokos mokiniams patinka ir ilgam pasilieka atminty.

Pradinių klasių mokytoja Daiva Simanavičienė