Gegužės 24 d. trečiokams ir šeštokams pamokos vyko netradicinėje aplinkoje. Lydimi mokytojų N. Kupstaitienės ir R. Staniševskės jie vyko į Šunskų seniūniją. Kelionės tikslas buvo apsilankyti fazanyne, sėklinių medžių plantacijoje ir dekoratyvinių paukščių sodyboje.

Šunskų seniūnas papasakojo apie fazanyne auginamus paukščius, jų charakterį, priežiūrą, veisimo ypatumus.

Girininkas Virginijus pakvietė vaikus į Šunskų girininkiją. Ten jis pristatė darbuotojų veiklą, nuvedė į sėklinių liepų, ąžuolų ir eglių plantacijas, papasakojo apie miškų apsaugą nuo kenkėjų, mokino vaikus, kaip apskaičiuoti medžio aukštį.

Didelio vaikų dėmesio ir susižavėjimo susilaukė dekoratyvinių paukščių sodyba, esanti Gustabūdžio kaime. Vaikai pamatė daug įvairių vištų veislių ir sužinojo, kad šie paukščiai yra populiari sodybų puošmena.

Grįžusių į namus mokinių laukė rimtas darbas - gamtos pamokai jie turėjo parengti fotoreportažus apie aplankytas vietas.

Mokytoja N. Kupstaitienė