Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia,
Nesvarstydami - kodėl ir kam.
Jeigu šita žemė kam priklauso,
Tai pirmiausia, žinoma, vaikams.
                                       J. Marcinkevičius

Norėdami daugiau sužinoti apie Žemės planetą, pažinti jos gyventojus, augaliją, 1-2 klasių mokiniai, lydimi mokytojų Daivos Kazlauskienės ir Daivos Simanavičienės, išsiruošė į edukacinę pamoką „Žemė – žmonių planeta“, kuri vyko Marijampolės multicentre. Pirmiausia mokiniai apžiūrėjo parodą ir balsavo už jiems patikusį piešinį. Tada, patogiai įsitaisę ant sėdmaišių, klausėsi pasakojimo apie Žemę, žiūrėjo trumpus filmukus apie Žemės atsiradimą, vandenis, gyvūnus. Mokiniai sužinojo, kaip atsirado Žemė, kaip susiformuoja vanduo, prieš kiek metų Žemėje atsirado gyvybė, kiek gyvena žmonių, kokie gyvūnai gyvena Žemėje, sužinojo, kur yra aukščiausia ir žemiausia, šalčiausia ir šilčiausia Žemės vieta ir daug kitų įdomių dalykų. Kuo daugiau mokomės, tuo geriau suprantame, kad turime mylėti ir saugoti Žemę.

Ši veikla formavo mokinių pažinimo, kūrybiškumo, socialumo ir mokymosi mokytis kompetencijas.

Pradinių klasių mokytoja Daiva Simanavičienė