Sveikata – viena pagrindinių kokybiško gyvenimo sąlygų. Tad lapkričio 7–ąją mokykloje paminėta Europos sveikos mitybos diena. Popietės pavadinimas „Maistas – kaip vaistas“ kėlė smalsumą. Mokyklos valgykla pakvipo ramunėlių, mėtų, medetkų ir petražolių arbata, o ant stalų - tik sveikas maistas.

1 – 4 klasių mokiniai į valgyklą rinkosi degustuoti arbatų. Ragauti ir atspėti, iš kokių žolelių išvirta arbata, pasirodė, ne taip paprasta. Reikėjo mokytojų pagalbos. Mokiniai, išklausę informaciją apie vaistažolių arbatų naudingąsias savybes bei gydomasis galias, atsakė į organizatorių klausimus, įtvirtino žinias. Buvo išsiaiškinta, kad skaniausios vaistažolių arbatos tos, kurias užauginame, surenkame ir paruošiame patys.

Artėja šaltasis metų sezonas, kurio metu padažnėja peršalimo ligos, todėl įgytos žinios tikrai pravers, jas vaikai galės panaudoti praktiškai.

Socialinė pedagogė Daiva Martimjanovienė