Rugpjūčio  19 d. 7-8 klasių mokiniai lankėsi Maironio lietuvių literatūros muziejuje Kaune. Moksleiviai dalyvavo integruotoje lietuvių kalbos bei etikos pamokoje Kaip literatūroje išreiškiama meilė Tėvynei, istorijai, žmogui. Mokiniai, susipažinę su pagrindiniais poeto Jono Mačiulio – Maironio gyvenimo bei kūrybos faktais, drauge su ekskursijų vadove pasivaikščioję po poeto memorialinius kambarius, buvo suskirstyti grupelėmis. Kiekviena grupė gavo voką su skirtingomis užduotimis. Įdėmiai apžiūrinėdami eksponatus ir naudodamiesi mobiliaisiais telefonais, mokiniai savarankiškai atliko užduotis ir sukaupė informaciją projektui „Maironis mums – daugiau negu poetas“.

Dauguma vaikų Maironio muziejuje apsilankė pirmą kartą, todėl ne tik įdėmiai klausėsi vadovės pasakojimų apie poeto namus, jo gyvenimo detales, kūrybą, bet ir stengėsi kiekvieną išgirstą detalę įsiminti – taip lavintis ir pagilinti savo žinias, įgytas pamokose.

Mokytoja Ilona Bendaravičiūtė