Rugsėjo 15 d. vyko didžiausia žmonijos istorijoje pilietinė akcija „“World Cleanup Day“ - „Darom“. Iš Baltijos šalių kilusi iniciatyva siekė sutelkti 5% viso pasaulio piliečių. Jos tikslas aktyviai veikti ir spręsti mus supančios aplinkos problemas, Žemę paversti geresne vieta gyventi.

Vykti į Vištyčio regioninį parką ir dalyvauti akcijoje  mūsų mokyklos devintokus ir dešimtokus pakvietė jų auklėtojos V. Savčenkienė, S. Razvickienė. Regioninio parko paskirtis ne tik išsaugoti gamtos ir kultūros paveldo vertybes, bet ir sudaryti sąlygas pažintiniam turizmui, rekreacinei veiklai.  Mokyklos mokiniai prisidėjo prie „Pėsčiųjų tako“ kūrimo, tvarkė mišką. Ta pačia proga parko darbuotojai mokinius pakvietė aplankyti turizmo centrą su įspūdinga ekspozicija, pasigrožėti ežero platybėmis, atsigaivinti Šventojo šaltinėlio vandeniu.

Saidra Razvickienė,

10 kl. mokinių auklėtoja