User Rating: 0 / 5

Per 20 mokyklos 3-9 kl. moksleivių priėmė iššūkį dalyvauti Kalvarijos savivaldybės krašto šventės bėgime „Bėgam už Kalvariją“ ir įveikti 3300 metrų. Pavyko puikiai! Visi dalyviai, nuo mažiausio iki vyriausio, labai sėkmingai įveikė šią nelengvą bėgimo distanciją. Laimėjo visi – gerą nuotaiką, energijos užtaisą, nepakartojamus įspūdžius, pasitikėjimą savimi, sėkmingai įveikus trasą.

Nepaprastai nustebino trečiokas AIRIDAS SIMANAVIČIUS ir šeštokė VIKTORIJA TAMOŠIŪNAITĖ 2003 m. g. ir jaunesniųjų amžiaus grupėje iškovoję trečiąsias vietas. Trečiąją vietą 2002 m. g. ir vyresniųjų amžiaus grupėje laimėjo ir kūno kultūros mokytoja Janina Kasputienė.

Mokyklos bendruomenė dėkoja visiems dalyviams už tai, kad puošiate ir garsinate mokyklą savo pasiekimais, ir ateityje tikisi dar daug daug pergalių. Ačiū!!!