Mokslo ir žinių diena – šurmulinga šventė. Per vasarą ūgtelėję ir linksmai nusiteikę mokiniai grįžo į mokyklą. Po iškilmingai sugiedoto himno ir pristatytos naujos mokyklos vėliavos direktorė pasveikino visą bendruomenę ir linkėjo sėkmingų, kūrybingų naujų mokslo metų. Ji pasidžiaugė, kad šiemet gautas naujas geltonasis autobusiukas, išasfaltuoti stadiono bėgimo takai, dekoruotos viešosios erdvės. Ugdymo procese irgi yra naujovių - mokykla dalyvaus keliuose naujuose projektuose.

Sveikinimo žodį tarė šventės svečias – Kalvarijos savivaldybės tarybos narys J. Švedas. Skambėjo dainos, muzika. Šventės šurmuly išsiskyrė pirmokėliai drąsiai deklamavę išmoktas eiles. Dešimtokai tradiciškai kiekvienam padovanojo po sąsiuvinį, pieštuką bei palydėjo į klasę.

Po iškilmingos šventės mokyklos skambutis sukvietė moksleivius į tradicinę pirmąją pamoką.

Sėkmės naujais mokslo metais!

Mokyklos informacija