Kovo 1 dieną devintos klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje ekonomikos ir verslumo pamokoje AB „Swedbank“, klientų aptarnavimo padalinyje Marijampolėje. Pardavimų vadybininkė Gintarė Levickienė mokiniams pravedė paskaitą apie pinigus, taupymą bei skolinimąsi, asmeninių savybių ugdymą. Paskaitos metu buvo diskutuojama, kaip taupyti pinigus ir protingai juos išleisti. Juk finansiškai raštingas žmogus nebūtinai turi būti protingas, turtingas ar mokantis gerai skaičiuoti pinigus, bet tas, kuris nebijo prisiimti atsakomybės už savo sprendimus, neleidžia emocijoms užgožti proto ir žino, kaip pasiekti savo finansinius tikslus.

Vadybininkė pristatė „Swedbank“ jaunimo programą ir išmaniąją programėlę. Pademonstravo mobiliųjų atsiskaitymų galimybes. Mokinius ypač sudomino „Smart-ID” – naujos kartos prisijungimo būdas be kodų kortelės ar kodų generatoriaus.

Ekskursijos banke metu lektorė supažindino mokinius su banko darbo specifika, aiškinosi, ar mokiniai žino, kokių profesijų atstovai dirba banke, kokios karjeros galimybės šiose srityje.

Mokiniai dėkingi vadybininkei Gintarei už informaciją, įgytas žinias ir įdomiai pravestą pamoką.Nr1

Ekonomikos mokytoja Daiva Kazlauskienė