Gruodžio  18 dieną mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs Kalėdinis krepšinio turnyras. Renginys kelia didelį moksleivių susidomėjimą. Jame dalyvauja 5-10 klasių moksleiviai. Prieš turnyrą organizuojamos atrankinės varžybos į įvairius konkursus, o renginio dieną vyksta krepšinio rungtynės ir konkursų finalai.

Krepšinio varžybose nugalėtoja tapo  komandos kapitono Tado Čiuplio vedama komanda, antrąją vietą iškovojo Edvino Kavaliausko komanda, o trečioje vietoje liko Eriko Ambrazevičiaus  komanda.

Rezultatyviausi komandų žaidėjai: Mantas Grigaitis, Erikas Ambrazevičius ir Tadas Čiuplys. Merginų baudų konkurso čempione tapo Gabija Daukentytė, II vieta atiteko Rūtai Petrauskaitei, III vietą iškovojo penktokė Viktorija Tamošiūnaitė. Vaikinų baudų metimo konkursą laimėjo  Mantas Grigaitis, II vietą – Tadas Čiuplys, III vietą – Erikas Ambrazevičius. Tritaškių metimo konkurso  nugalėtojas  Erikas Ambrazevičius, II vietą užėmė Tomas Navikas, III vietą – Airidas Giedraitis. Turnyro baigiamąjį konkursą, metimą iš krepšinio aikštelės vidurio, laimėjo Erikas Ambrazevičius ir iškovojo pagrindinį prizą.

Pagrindinis šių metų renginio rėmėjas -  Jungėnų UAB „Rimedis“, kurio dėka moksleiviai buvo apdovanoti puikiais prizais - medaliais, taurėmis, dovanomis. Nuoširdžiausia padėka bendrovės vadovui Rimui Sujetai nuo visos mokyklos bendruomenės. Ačiū, ačiū, ačiū !!!

Kūno kultūros mokytoja J. Kasputienė