Gruodžio 13 dieną choreografijos salėje pradinukai dalyvavo adventinėje popietėje „Stilizuotas adventinio vainiko pynimas“.

Apie adventą,  adventinio vainiko prasmę, jo simbolius papasakojo ketvirtokai. Jie tiesė „kelius“ artimųjų link, padarė vainiko pagrindą iš eglės šakelių. Giedojo ir kalėdines daineles dainavo pradinukų choras, kuriam vadovauja mokytoja  Neringa. Kiekvieną simbolį ant adventinio vainiko įkomponavo patys mokiniai. Pirmokėliai adventinį vainiką puošė eglutės žaisliukais, kurie reiškia turtą ir pilnatvę. Antrokai – degė žvakeles ir padėjo pačių atsineštus obuoliukus, mokiniai Edvinas ir Rolandas padeklamavo eilėraštį „Laukiam Kūčių“. Trečiokai puošė kankorėžiais, kurie šilumoje atsivėrė ir kvietė  šventės dalyvius atsiverti savo širdies šiluma – meile.

Dėkoju atėjusiems, dalyvavusiems ir padėjusiems organizuoti popietę. Visai mokyklos bendruomenei linkiu sielos ramybės ir susikaupimo laukiant Kūčių vakaro ir Šventų Kalėdų – Jėzaus gimimo – šventės.

Tikybos mokytoja Dalė Kereišienė