Spalio 13 d. 5-10 klasių mokiniams buvo suorganizuota pažintinė – pramoginė ekskursija į Kauną. Nors oras nelepino, tačiau tai nesutrukdė įdomiai ir turiningai praleisti dieną laikinojoje sostinėje. Mokiniai lankėsi T. Ivanausko zoologijos muziejuje, kur patyrė neišdildomų įspūdžių. Žemės planetoje nėra tokio kampelio, kuriame nebūtų gyvybės. Įsikurti net ir atokiausiose teritorijose gyvūnams netrukdo nei šaltis, nei karštis, nei drėgmė, nei sausra. Apžiūrinėjant muziejaus eksponatus, mokiniams kilo klausimas, ar atsirastų pasaulyje nors vienas, kuris galėtų pažinti visus pasaulio gyvūnus, juos suskaičiuoti ar pasakyti jų pavadinimus.

Apžiūrėję muziejaus ekspoziciją ir turiningai praleidę laisvalaikį, mokiniai apsilankė batutų parke, kur toliau aktyviai leido laiką. Čia mokiniai mėgavosi neprilygstamu aukštų šuolių ir skrydžių džiaugsmu, pramankštino kiekvieną kūno dalelę, pasikrovė teigiama energija.

View the embedded image gallery online at:

10 klasės auklėtoja Nijolė Bendaravičiūtė